• Stout Logo
 • Logo Rabobank
 • Van Noordenne Logo

10 tal Peursum ruim langs SVS’65

Peursum – SVS’65

Datum: 14 april 2018

Uitslag: 3-1 (rust 3-0)

Doelpuntenmakers: Marijn Rietveld 3x en Jorn Meijerink 3-1

Kaarten: Rood: Marijn Korevaar geel: Rody Korevaar (Peursum) en Joran Meijerink – Brian Bot en Mark Baegen (SVS’65)

Scheidsrechter: van Nistelrooy uit Chaam

Peursum wist zich na het debacle van vorige week bij Zuilichem uit goed te herstellen. Gemotiveerd en met zelfvertrouwen werd de strijd aangegaan tegen mede middenmoter SVS’65. De ongelukkige en op vervelende wijze verloren uitwedstrijd zal zeker als extra motovatie meegeholpen hebben.

ps 18                                                                                                                                      De man van de hattrick Martijn Rietveld

Binnen 5 minuten werden de gasten afgestraft met 2 doelpunten van Peursum topscoorder Martijn Rietveld. Bij beide doelpunten werd hij vanaf het middenveld prima bediend waarna hij de verdediger en keeper het bos in stuurde.

Enkele minuten later kwam Peursum met 10 man te staan. Ongecontroleerd en onnodig hard inkomen bij de cornervlag van Marijn Korevaar kwam hem op direct rood te staan. Peursum moest daarna nog ruim 80 minuten lang met 10 man de 2-0 voorsprong verdedigen.

p s 7

In de eerste helft lukte dat eigenlijk vrij simpel. De mannen van Denny van Geffen maakten de dienst uit en bleven veel aan de bal en gaven nagenoeg geen kansjes weg.

Nadat Martijn Rietveld op het halfuur zijn 3e (dus een glaszuivere hattrick) had gescoord leek de wedstrijd gespeeld. SVS’65 kon in het restant van de 1e helft geen potten meer breken en Peursum kon met een goed gevoel gaan rusten.

 ps 15

ps 14

 Na de rust probeerden de gasten toch nog wat recht te zetten. Er kwamen wat kansjes maar veel meer dan veel geschreeuw van uit de dug-out kon SVS’65 niet brengen. Er was na 66 minuten een strafschop van aanvoerder Jorn Meijerink voor nodig het net te doen bollen. De blauw witte uit Spijk roken weer en kansje op meer en gooide de beuk erin. Het Peursum 10 tal raakten langzaam vermoeid en kwamen wat onder druk te staan. Mede door prima keeperswerk van Derek Peters en resoluut verdedigen werd het niet echt gevaarlijk meer. Aan de andere kant waren van Peursum zijde nog wat uitvallen maar tot echte scoringskansen kwam ook Peursum niet meer.

p s 30

Een compliment voor de inzet van de Peursum mannen, of moeten we zeggen jongens. Met een gemiddelde leeftijd van 22 jaar en mede wat talentvolle jeugdspelers werd bewezen dat er zeker voor de toekomst nog volop rek zit in de Peursum hoofdmacht.

Zaterdag 21 april om 14.45 uur wacht de uitwedstrijd in en tegen Brakel. Voor Peursum altijd een lastig te bespelen tegenstander. Ook gezien de stand op de ranglijst kan dit weer een aardig middenmoot gevecht worden. Wat de stand in de 4e klasse D betreft is voor beide teams plaats 5 in de eindrangschikking nog het hoogst haalbare is.

Opstelling Peursum: Derek Peters(k) -Steven Romeijn – Glen Post - Marijn Korevaar ( 9 rood) – Jaap Woltman -Twan Romeijn (a) – Rody Korevaar – Mitchell Huisman – Jesse Baan (62 Ruben Zanen) – Sjoerd den Boer (17 Dennis Boer) – Martijn Rietveld( 66 Hans van Kranenburg).

p s 1 pupil van de week

 

                                                                                       Pupil van de week Jesse de Jong voor aanvang van de wedstrijd

Verslag en foto's Wim den Toom

p s 1 pupil van...
p s 2 pupil v.d...
p s 3
p s 4 hier nog...
p s 5 hier ook ...
p s 6
p s 7
p s 8
p s 9
p s 10
ps 11
ps 12
ps 13
ps 14
ps 15
ps 16
ps 17
ps 18
ps 19
ps 20
ps 21
p s 22de strafs...
p s 23
p s 24
p s 25
p s 26
p s 27
p s 28
p s 29
p s 30
p s 31
p s 32
p s 33
p s 34
p s 35
p s 36
p s 37
p s 38
p s 39
p s 40

 

teamfoto peursum 1

 

 

knvb widget peursum1

[FOUNDATION SPONSORS]

Foundation sponsors

 • Adminance Logo
 • Aenr Logo
 • Albert Heijn Logo
 • Electro World Logo
 • Hak Installatieservice Logo
 • Hoogenboezem Logo
 • Logo Asian Delight
 • Nooteboom Logo
 • Peinemann Logo
 • Plein2 Logo
 • Rabobank Logo
 • Sportshop Vlot Logo
 • Stout Logo
 • Van Noordenne Logo

LAATSTE NIEUWS - 10 tal van Peursum simpel langs SVS"65

Contact

Voetbal Vereniging Peursum

Sportplein 2 C

3381 LL Giessenburg

0184 - 65 17 19

secretaris@vvpeursum.nl

 
What do you want to do ?
New mail
© 2018 - 2020 | Ontwikkeld door COMMPRO