Off day  Peursum.

SVS”65 - Peursum

Datum: 27 januari 2017

Uitslag: 3-2 (rust 2-0)

Doelpuntenmakers:1-0 Bram Pons 2-0 Ben Boeijink 2-1 Martijn Rietveld 2-2 Marnik Korevaar 3-2 Jeremey de Vries.

Kaarten geel: Peursum: Jaap Woltman en Sjoerd den Boer van SVS”65: Jeremy de Vries – Mark Baegen en Stefan Engels.

Scheidsrechter: Nico Opstraten uit ’s Hertogenbosche

DSCN0170

Op het rustieke gelegen kunstgrasveld van SVS”65 met de toren op de achtergrond, liet Peursum zich verrassen door het team van scheidend trainer Henk Donga.

In deze 1e wedstrijd na de winterstop en was de ziekenboeg bij Peursum weer wat leeggelopen.

Wel was vaste keeper Derek Peters met rugklachten niet inzetbaar en Marijn Koreveaar nog niet echt speelfit zat op de bank.

Peursum startte fel en kreeg binnen 5 minuten twee prima kansen om keeper Raymon Kaarsemaker het nakijken te geven. Na 16 minuten waarin SVS’65 eigenlijk nog geen doelpoging wist te creëren, viel geheel onverwacht de openingstreffer voor de thuisploeg. Van zeker 30 meter probeerden Bram Pons met een hoge bal gevaar te stichten. Tot verrassing van eenieder viel de bal via de lat in de rechterbovenhoek binnen.

DSCN0178

Peursum probeerden zich na deze onverwachte tegentreffer te herpakken, maar het lukte niet om echt gevaar te stichten. Op het halfuur dacht Jesse Baan de bal onder controle te brengen, maar onderschatte de felheid van zijn tegenstander. Door dit onnodige balverlies kwam Ben Boeijink in balbezit en liet ook keeper zich Thimo Ponsen verrassen.

De Peursum bank greep direct in door aanvaller Sjoerd den Boer te brengen voor Jesse Baan. Veel verder dan een paar speldenprikjes kwam Peursum tot de rust niet. De thuisploeg was allang blij met een 2-0 voorsprong te kunnen gaan rusten.

Na de rust pepte aanvoerder Twan Romeijn duidelijk hoorbaar zijn medespelers nog eens op. Het kan nog gemakkelijk en nu gaan wij. Hoe anders zou het eerste halfuur van het tweede deel uitpakken.

Het spel was futloos en iedereen leek maar wat te doen. Niet dat SVS”65 er veel van bakte maar zij waren zeker niet de mindere. Op het randje spelend met ook soms wel wat irritant gedrag hield het team van Henk Donga zich vrij simpel op de been.

182

Toen ook aanvoerder Twan Romeijn na 75 minuten met een hoofdwond naar de dokterspost, moest leek het doek voor deze wedstrijd gevallen.

Dat een wedstrijd pas gespeeld is als het laatste fluitsignaal geklonken heeft bleek in deze wedstijd zeker van toepassing.

De thuisploeg bleek een conditioneel doorheen te zitten en Peursum vond de tweede adem en eindelijk ook de vechtlust terug.

181

Nadat jeugdkeeper Thimo Ponsen na een onbesuisd en rood waardig aanslag was deels was opgelapt, scoorde Martijn Rietveld de 2-1. Het slotoffensief van Peursum waarbij nu de vleugels wel gebruikt werden leek succes vol. Toen Marnik Korevaar bij het naderen van de officiële speeltijd de 2-2 binnen schoot, leek er zelfs nog meer in te zitten.

De door de warrig leidende scheidsrechter Opstraat werd na het vele tijdrekken van de thuisploeg en blessurebehandelingen terecht 8 minuten bijgeteld.

Op het moment dat Peursum toch nog de volle winst leek te gaan binnen halen, ging het toch nog fout. Jeremey de Vries kwam oog in oog met de door de zeker niet meer fitte Thimo Ponsen en scoorde de 3-2.

DSCN0194

De einduitslag van 3-2 viel gezien de gehele wedstrijd wat gelukkiger uit voor SVS”65. Peursum verdiende zeker gezien het spel een groot deel van de wedstrijd zeker niet meer dan een puntendeling.

214

A.s. zaterdag om 15.00 uur wacht de topper thuis tegen Arkel, dat dit weekend koploper Unitas tot op 2 punten naderden. Uit werd verrassend met 0-1 gewonnen, laten we hopen dat de domper van deze zaterdag inspiratie is voor een positieve verrassing tegen Arkel.

Opstelling Peursum: Thimo Ponsen (k) – Steven Romeijn -Glen Post – Bram den Hartog – Jaap Woltman – Twan Romeijn(a)(75 Rody Korevaar) – Mitchell Huisman – Ruben Meijer( 60 Daan Carpentier) – Jess Baan (31 Sjoerd den Boer) – Martijn Rietveld - Marnik Korevaar. Overige wissel: Marijn Korevaar - Hidde Verschoor

Verslag en foto’s: Wim den Toom

dscn0170
dscn0169
dscn0171
dscn0172
dscn0173
dscn0176
178
179
180
181
182
183
dscn0184
187
188
189
dscn0194
vi 1
vi 2
196
197
dscn0198
199
201
205
209
210
211
212
214
foto 1 jeroen d...
foto 2 jeroen d...
foto 3 jeroen d...
foto 4 jeroen d...