• Stout Logo
 • Van Noordenne Logo

Hieronder staan weer enkele fragmenten uit het verleden. In die tijd werden accurate notulen gemaakt van de vergaderingen van de gemeente. Zoals jullie kunnen zien speelden er in het verleden ook al problemen die nu ook nog actueel zijn.

Wel is de techniek wat veranderd. Aanplakbiljetten zijn vervangen door social media. En wat dacht je van een sigarettentent bij de bazar. In het huidige rookvrije sportpark zal je dat niet snel meer zien.

Bazar

Bestuursvergadering gehouden ten huize van H. Rietveld op woensdag 15 sept 1954. Allen aanwezig, aanvang 9 uur. Deze vergadering was uitsluitend gewijd aan bespreking bazar. Het aanplakken van de biljetten hiervoor zal geschieden door J. Muis en J. van Houwelingen op donderdagavond en door H. Rietveld en A. den Toom op vrijdagavond.

Hiervoor werden de bromfietsen van J. Muis en A.de Baat beschikbaar gesteld. Dan zullen in de week voorafgaande aan de bazar de volgende stands op zijn plaats gebracht worden: het rad, de grabbelton, postkantoor, sigarettentent, snoepwijzer, schiettent, 2 sjoelbakken, wasknijpers, dodeneiland, boom, het ABC en ,, wat weegt het bestuur?”.

De taarten en worsten , e.d. zullen uitsluitend bij leden of donateurs worden besteld, er zal een oproep tot alle inwonende van de gemeenten gedaan worden of zij iets willen missen voor de bazar. K. van Dijk zal hiervoor circulaires stencilen.

Nu werd er nog even gepraat over de ledenvergadering welke een avond van te voren was gehouden. Om 11.15 uur werd de vergadering gesloten. De vergadering stond onder leiding van voorzitter M.J. Hoogenboezem.

 

Leveringsproblemen

Het moeilijk verkrijgbaar zijn van materialen is weer actueel. Denk aan chips en fietsonderdelen en de gevolgen die dat heeft voor levertijden van onder andere auto’s en fietsen. Dit wordt deels veroorzaakt door lockdowns, maar ook door de oorlog in Oekraïne. Uit onderstaande historische teksten blijkt dat het na de tweede wereldoorlog niet anders was.

Op de ledenvergadering van 3 maart 1945. Rondvraag: B. van Dijk vraagt over de veldtraining. Het bestuur antwoorde dat er wel een trainer zou zijn, maar de vereniging over geen ballen meer beschikt, zodat dit voorlopig niet kan doorgaan, wat zij erg jammer vindt, maar zodra er weer ballen te verkrijgen zijn dit weer zal worden hervat.

Ledenvergadering maart 1944.

Rondvraag: J. Schakel vraagt of er al een moeite voor gedaan is ter verkrijging van voetbalschoenen. Door het bestuur is alles in het werk gesteld, doch deze zijn in het geheel niet meer verkrijgbaar. Jan de Kreij vraagt over training in plaats van in de zaal om op het veld. Het bestuur zal trachten een trainer te vinden, doch wil graag de verzekering hebben van alle leden dat zij komen trainen.

Tijdens de vier laatste oorlogsjaren was A.A.A.A. Muilwijk de voorzitter.

mededelingen

Check onze nieuwsbrief voor het laatste nieuws.

 

4 februari

08:00 Kantine open

12.30 Peursum VR1 - Benschop VR1

15.00 Peursum 1 - ASH 1

 

vrijdag 10 februari 

Kaartavond.

Start om 20:00, inloop iets daarvoor.

 

20 februari

19.00 KNVB Theater voorstelling in de kantine

 

Plastic flessen met etiket inleveren bij de club

Inleveren van Plastic flessen levert geld op voor de club

 

Presentatie-gids

De presentatie-gidsen zijn in kalenderjaar 2022 per huisadres in de brievenbus bezorgd (in de directe omgeving van Giessenburg) of zijn beschikbaar gesteld bij het bezoek aan het sportcomplex. 

Onverhoopt geen exemplaar ontvangen?

Neem dan a.u.b. contact op met een van de bestuursleden.

 

Gezocht

EXTRA HANDEN VOOR DE KLEDINGWAS 

 

De kermis vindt in 2023 plaats van woensdag 22 maart tot en met zaterdag 25 maart 2023. De opbouw zal enkele dagen eerder zijn, waardoor het aantal parkeerplaatsen in deze week minimaal gehalveerd is.

afgelastingen

Afgelast zijn de wedstrijden van: 

 

klik hier voor meer info

Vacatures

Scheidsrechters

Grensrechter en leider voor vrouwen 1

(Informatie te verkrijgen bij de scheidsrechters coördinator Wim Heijkoop)

 

[FOUNDATION SPONSORS]

Foundation sponsors

 • Adminance Logo
 • Aenr Logo
 • Albert Heijn Logo
 • Brownline Logo_2
 • Electro World Logo
 • Hoogenboezem Logo
 • Logo Asian Delight
 • Nooteboom Logo
 • Peinemann Logo
 • Plein2 Logo
 • Sportcentrum Dordrecht Logo
 • FDV Logo
 • Trust Flexwork Logo
 • Neptune Logo
 • Peinemann Logo_2
 • Adminance Logo_2
 • Aenr Logo_2
 • Albert Heijn Logo_2
 • Brownline Logo
 • Electro World Logo_2
 • Peineman Logo_3
 • Hoogenboezem Logo_2
 • Nooteboom Logo_2
 • Peineman Logo_4
 • Sportcentrum Dordrecht_2
 • FDV Logo_2

LAATSTE NIEUWS - Uit de Oude Doos

Contact

Voetbal Vereniging Peursum

Sportplein 2 C

3381 LL Giessenburg

0184 - 65 17 19

secretaris@vvpeursum.nl

© 2018 - 2023 | Ontwikkeld door COMMPRO