• Stout Logo
  • Van Noordenne Logo

Nieuwe trainer JO19-1 en Hoofd Jeugdopleiding (HJO)
 
Met het vastleggen van Rob Fluijt heeft VV Peursum een nieuwe trainer voor de JO19-1, maar ook een Hoofd Jeugdopleiding (HJO). Rob is geen onbekende voor VV Peursum, want in het verleden was hij o.a. actief als trainer van onze Heren 1. Met Rob halen we iemand binnen met zeer veel kennis en ervaring als trainer/coach, docent bij de KNVB en trainer/coach bij een voetbalschool. De komende 2 jaar gaat hij zich, naast de begeleiding van de JO19-1, bezig houden met de ontwikkeling en begeleiding van de jeugdtrainers, ontwikkeling van het jeugdbeleid en het bewaken van de ‘rode draad’ binnen de jeugdopleiding. Dit alles gericht op het vergroten van het plezier en het verbeteren van de ontwikkeling van onze jeugdspelers