• Van Noordenne Logo
 • Logo Rabobank
 • Stout Logo

Dag in dag uit zijn er vrijwilligers aan het werk op onze mooie vereniging Peursum. Of dit nu in de keuken, in & rondom de kleedkamers, achter de bar, in de bestuurskamer of langs de lijn is, velen dragen hun steentje bij om de club goed voor de dag te laten komen. Zo ook de heren van het onderhoud! Zij zorgen ervoor dat het gras is gemaaid, de bladeren zijn opgeruimd, het onkruid is gewied en nog veel meer.

Om dit zware werk te verlichten is er een bijdrage geleverd aan nieuwe machines. Namens de Club van 50 is er een elektrische handmaaier en bladblazer aangeschaft. Deze lichtgewicht machines maken amper geluid wat het werken met deze machines beter uitvoerbaar maakt! Met deze machines zal het sportpark, zoals gebruikelijk, in topconditie verkeren, waar we uiteraard met zijn allen ontzettend trots op mogen zijn! Zo ook op 21 mei, waar Peursum haar 90-jarig jubileum zal vieren. Tijdens deze mooie feestdag zullen alle Club van 50 leden worden getrakteerd op een klein presentje als dank voor jullie bijdrage aan de Club van 50! Graag tot dan!

mededelingen

13 augustus

De bar is geopend in de middag vanaf 16:00.

20 augustus

De jeugd start met de training

25 augustus

20.00 Algemene Ledenvergadering (ALV)

27 augustus

Keuken open vanaf 11.00

3 september

12.30 Peursum VR1 - RCD VR1 (beker)

15.00 Peursum 1 - Noordeloos 1 (beker)

15.00 Peursum 2 - Hardinxveld 3 (beker)

 

Check onze nieuwsbrief voor het laatste nieuws.

afgelastingen

Vacatures

[FOUNDATION SPONSORS]

Foundation sponsors

 • Adminance Logo
 • Aenr Logo
 • Albert Heijn Logo
 • Brownline Logo_2
 • Electro World Logo
 • Hak Installatieservice Logo
 • Hoogenboezem Logo
 • Logo Asian Delight
 • Nooteboom Logo
 • Peinemann Logo
 • Plein2 Logo
 • Sportcentrum Dordrecht Logo
 • FDV Logo
 • Trust Flexwork Logo
 • Neptune Logo
 • Peinemann Logo_2
 • Adminance Logo_2
 • Aenr Logo_2
 • Albert Heijn Logo_2
 • Brownline Logo
 • Electro World Logo_2
 • Peineman Logo_3
 • Hak Installatieservice Logo_2
 • Hoogenboezem Logo_2
 • Nooteboom Logo_2
 • Peineman Logo_4
 • Sportcentrum Dordrecht_2
 • FDV Logo_2

LAATSTE NIEUWS - CLUB VAN 50 || UITNODIGING 21 MEI & NIEUWE MACHINES VOOR ONDERHOUD PEURSUM

Contact

Voetbal Vereniging Peursum

Sportplein 2 C

3381 LL Giessenburg

0184 - 65 17 19

secretaris@vvpeursum.nl

© 2018 - 2022 | Ontwikkeld door COMMPRO