• Logo Rabobank
 • Stout Logo
 • Van Noordenne Logo

Na de speculaasactie van afgelopen zaterdag hebben wij nog een aantal speculaaspoppen over, deze kunt u nog steeds kopen bij vv Peursum. Het zou jammer zijn voor de vereniging als de voorraad uiteindelijk weggegeven of zelfs weggegooid moet worden. Ook met het sluiten van de kantine zou dit een mooi steuntje in de rug zijn voor de vereniging in deze moeilijke tijd. De poppen blijven lang goed en zullen dus ook met de feestdagen nog gegeten kunnen worden. Voor sporters kan dit in de kantine en voor bezoekers kan dit via een afhaalpunt aangezien bezoekers nog niet toegestaan zijn op de vereniging.

Met vriendelijke groet,

De activiteitencommissie

mededelingen

Trainen op zaterdag kan, wanneer er geen wedstrijden of activiteiten gepland staan. (alleen kunstgras)

Check onze nieuwsbrief voor het laatste nieuws.

afgelastingen

Na 17:00 geen training.

Voor de A-categorie (Peursum 1 en 2) is voor zaterdag 4 december een inhaal programma gepland. Daarna begint de winterstop. De overige teams hebben nog wedstrijden gepland staan voor de komende twee zaterdagen.

klik hier voor meer info

Vacatures

[FOUNDATION SPONSORS]

Foundation sponsors

 • Adminance Logo
 • Aenr Logo
 • Albert Heijn Logo
 • Brownline Logo_2
 • Electro World Logo
 • Hak Installatieservice Logo
 • Hoogenboezem Logo
 • Logo Asian Delight
 • Nooteboom Logo
 • Peinemann Logo
 • Plein2 Logo
 • Sportcentrum Dordrecht Logo
 • FDV Logo
 • Trust Flexwork Logo
 • Neptune Logo
 • Peinemann Logo_2
 • Adminance Logo_2
 • Aenr Logo_2
 • Albert Heijn Logo_2
 • Brownline Logo
 • Electro World Logo_2
 • Peineman Logo_3
 • Hak Installatieservice Logo_2
 • Hoogenboezem Logo_2
 • Nooteboom Logo_2
 • Peineman Logo_4
 • Sportcentrum Dordrecht_2
 • FDV Logo_2

LAATSTE NIEUWS - EXCLUSIEVE VV PEURSUM SPECULAASPOPPEN NOG STEEDS TE KOOP

Contact

Voetbal Vereniging Peursum

Sportplein 2 C

3381 LL Giessenburg

0184 - 65 17 19

secretaris@vvpeursum.nl

© 2018 - 2021 | Ontwikkeld door COMMPRO