• Van Noordenne Logo
  • Logo Rabobank
  • Stout Logo

Onderstaand de indeling van de Peursum-teams voor de nieuwe competitie:

Team

Voorkeurstijd

ASH 1

14:30

Lekvogels 1

14:30

Peursum 1

15:00

SV Noordeloos 1

15:00

Herovina 1

14:30

SVS'65 1

15:00

Unitas 1

15:00

Asperen 1

15:00

ZBC'97 1

14:30

Leerdam Sp.'55 1

14:30

SSW 1

15:00

GSC/ODS 1

14:30

IFC 1

15:15

 

Team

Voorkeurstijd

Papendrecht 3

12:30

Groot-Ammers 2

14:30

Peursum 2

14:30

SV Meerkerk 2

14:30

Heukelum 2

14:30

Ameide 2

15:00

WNC 2

14:30

Pelikaan 5

12:30

Sleeuwijk 2

12:30

Asperen 2

12:30

Woudrichem 2

12:00

Unitas 2

12:45

 
 

Team

Voorkeurstijd

GJS 3

13:15

Groot-Ammers 4

12:15

Peursum 3

14:30

SV Meerkerk 3

12:00

Hardinxveld 5

12:30

SV Noordeloos 2

12:30

Kozakken Boys 4

12:00

Oranje Wit 9

15:00

Sleeuwijk 3

15:00

Sliedrecht 7

14:30

Unitas 3

15:00

Dubbeldam 5

12:30

 
 
 

Team

Voorkeurstijd

Groot-Ammers 5

14:30

SV Noordeloos 3

12:30

Ameide 4

14:30

VVAC 5

15:00

SteDoCo 3

14:30

Streefkerk 4

14:30

Arkel 4

14:30

Peursum 4

12:30

Leerdam Sp.'55 3

14:30

Sliedrecht 12

14:30

Hardinxveld 11

12:30

Drechtstreek 11

16:30


 

Team

Voorkeurstijd

Peursum 5

14:30

SV Meerkerk 6

14:30

VVAC 6

13:00

Sliedrecht 11

12:30

Vuren 3

14:30

Arkel 3

14:30

Hardinxveld 8

14:30

Asperen 5

12:30

Lekvogels 5

12:15

SV Noordeloos 5

14:30

GJS 9

15:15

SVS'65 4

12:30

 

 

 

Team

Voorkeurstijd

GJS 7

15:15

Almkerk 4

14:30

Peursum 6

14:30

SV Noordeloos 4

14:30

Altena 4

12:00

VVAC 4

15:00

SVS'65 2

12:45

Sleeuwijk 6

13:00

SVW 3

14:30

Hardinxveld 10

12:30

Unitas 4

12:45

Sliedrecht 15

16:15



Team

Voorkeurstijd

VVAC 35+1

15:00

Alblasserdam 35+1

12:30

Heerjansdam 35+1

14:30

De Alblas 35+1

15:00

Groote Lindt 35+1

12:30

Kozakken Boys 35+1

14:30

Pelikaan 35+1

15:00

Groot-Ammers 35+1

14:30

Groote Lindt 35+2

14:30

Peursum 35+1

14:30

IFC 35+1

13:00

GSC/ODS 35+1

14:30

 

 

Team

Voorkeurstijd

Papendrecht VR2

12:30

Peursum VR1

12:30

SSW VR1

12:30

De Zwerver VR1

12:00

Groot-Ammers VR1

12:15

Rijsoord VR1

12:30

IFC VR2

11:45

Dubbeldam VR1

14:30

Oranje Wit VR1

15:00

SC Emma VR1

12:00

 

 

Team

Voorkeurstijd

Peursum VR2

10:15

MVV'58 VR1

15:00

SVS'65 VR1

10:30

Almkerk VR2

12:00

Arkel VR1

12:15

Kozakken Boys VR1

12:00

Altena VR1

12:00

Heukelum VR1

12:15

HSSC'61 VR2

12:00

SV Noordeloos VR3

12:30

Beesd VR1

12:30

 

 

Team

Voorkeurstijd

Papendrecht MO17-1

12:30

SV Meerkerk MO17-1

10:00

De Alblas MO17-1

10:15

Kozakken Boys MO17-1

10:00

Hardinxveld MO17-1

12:30

Peursum MO17-1

10:15

Sleeuwijk MO17-1

11:00

ST Almkerk/Altena MO17-1

10:00

SteDoCo MO17-1

12:30

Sliedrecht MO17-1

10:30

ASWH MO17-1

12:00

 

 

Team

Voorkeurstijd

Pelikaan JO17-1

10:15

ASWH JO17-2

10:00

GJS JO17-1

11:30

Peursum JO17-1

10:15

Hardinxveld JO17-1

11:45

IFC JO17-1

10:15

Unitas JO17-2

9:45

De Alblas JO17-1

10:15

Heerjansdam JO17-1

12:00

VVAC JO17-1

10:15

Nieuw Lekkerland JO17-1

12:15

Groote Lindt JO17-1

11:00

 

 

Team

Voorkeurstijd

Drechtstreek JO16-1

14:30

GJS JO16-1

11:30

Woudrichem JO16-1

9:30

Roda Boys/Bom. JO16-1

11:45

ST Altena/Almkerk JO16-1

8:45

Peursum JO16-1

10:15

 

 

Team

Voorkeurstijd

Drechtstreek JO14-2

8:30

GJS JO14-2

9:45

Dubbeldam JO14-1

10:30

VVGZ JO14-1

10:00

De Zwerver JO14-1

10:00

Peursum JO14-1

10:15

 

 

Team

Voorkeurstijd

Asperen JO13-2

8:30

Kozakken Boys JO13-1

8:30

JEKA JO13-5

11:00

Peursum JO13-1JM

10:15

NOAD'32 JO13-1

8:30

TSC JO13-3

8:30

Olympia'60 JO13-1

10:00

Dussense Boys JO13-1JM

10:30

 

 

Team

Voorkeurstijd

Peursum JO13-2JM

8:30

Hardinxveld JO13-3

9:00

Unitas JO13-3

11:15

VVAC JO13-3

9:45

Rijsoord JO13-3JM

8:30

Sliedrecht JO13-4

8:30

Sleeuwijk JO13-2

9:45

ASWH JO13-7

8:30

 

 

Team

Voorkeurstijd

Drechtstreek JO11-2

9:30

Papendrecht JO11-1

10:00

Peursum JO11-1

8:30

Alblasserdam JO11-1

10:00

De Alblas JO11-1

8:30

VVAC JO11-2

8:30

SteDoCo JO11-1

8:30

 

 

Team

Voorkeurstijd

Peursum JO11-2JM

8:30

Hardinxveld JO11-3

9:00

SV Meerkerk JO11-1

8:45

Ameide JO11-1

9:00

VVAC JO11-3

8:30

Sliedrecht JO11-3

10:00

Sleeuwijk JO11-2JM

8:30

Groot-Ammers JO11-2

8:30

 

 

Team

Voorkeurstijd

Woudrichem JO10-1

9:00

BZS JO10-1

12:00

GJS JO10-2

8:30

LRC JO10-1

8:30

Peursum JO10-1JM

8:30

Unitas JO10-2

8:30

Ameide JO10-1

10:30

Lekvogels JO10-1

8:30

 

 

Team

Voorkeurstijd

SteDoCo JO10-2

10:15

Ameide JO10-2

10:30

Sleeuwijk JO10-1

10:00

Altena JO10-1

10:15

Arkel JO10-2

10:30

Sparta'30 JO10-2

9:00

Peursum JO10-2JM

8:30

Lekvogels JO10-2

8:30

 

 

Team

Voorkeurstijd

Kozakken Boys JO9-1

8:30

GJS JO9-2

8:30

Peursum JO9-1

8:30

Woudrichem JO9-1

10:00

Sleeuwijk JO9-1

9:45

Almkerk JO9-1

10:00

Vuren JO9-1

10:30

Achilles Veen JO9-1JM

9:00

 

 

Team

Voorkeurstijd

Peursum JO9-2

8:30

SV Meerkerk JO9-1

8:30

Unitas JO9-2

9:30

Be Ready JO9-1

10:00

Ameide JO9-2JM

9:00

Sleeuwijk JO9-2

8:30

Herovina JO9-1

9:00

SteDoCo JO9-2

8:30

 

 

Team

Voorkeurstijd

IFC JO8-1

8:30

Sleeuwijk JO8-1

8:30

Sliedrecht JO8-1

10:00

Ameide JO8-1

9:00

Peursum JO8-1JM

8:30

Unitas JO8-1

8:30

LRC JO8-2JM

8:30

Lekvogels JO8-1

8:30

 

 

Team

Voorkeurstijd

SteDoCo JO8-1

10:15

SV Meerkerk JO8-1

8:30

Peursum JO8-2JM

8:30

Hardinxveld JO8-2

10:15

Ameide JO8-2

10:30

Groot-Ammers JO8-2

8:30

Streefkerk JO8-1

9:45

Lekvogels JO8-2

8:30

 

 

Team

Voorkeurstijd

Arkel JO7-1

9:00

Peursum JO7-1JM

8:30

SVW JO7-1

8:30

Sleeuwijk JO7-2

10:00

`

 

Team

Voorkeurstijd

Groot-Ammers JO7-1

8:30

Peursum JO7-2

8:30

VVAC JO7-1

9:00

Ameide JO7-2JM

10:00

mededelingen

Trainen op zaterdag kan, wanneer er geen wedstrijden of activiteiten gepland staan. (alleen kunstgras)

Check onze nieuwsbrief voor het laatste nieuws.

afgelastingen

Na 17:00 geen training.

Voor de A-categorie (Peursum 1 en 2) is voor zaterdag 4 december een inhaal programma gepland. Daarna begint de winterstop. De overige teams hebben nog wedstrijden gepland staan voor de komende twee zaterdagen.

klik hier voor meer info

Vacatures

[FOUNDATION SPONSORS]

Foundation sponsors

  • Adminance Logo
  • Aenr Logo
  • Albert Heijn Logo
  • Brownline Logo_2
  • Electro World Logo
  • Hak Installatieservice Logo
  • Hoogenboezem Logo
  • Logo Asian Delight
  • Nooteboom Logo
  • Peinemann Logo
  • Plein2 Logo
  • Sportcentrum Dordrecht Logo
  • FDV Logo
  • Trust Flexwork Logo
  • Neptune Logo
  • Peinemann Logo_2
  • Adminance Logo_2
  • Aenr Logo_2
  • Albert Heijn Logo_2
  • Brownline Logo
  • Electro World Logo_2
  • Peineman Logo_3
  • Hak Installatieservice Logo_2
  • Hoogenboezem Logo_2
  • Nooteboom Logo_2
  • Peineman Logo_4
  • Sportcentrum Dordrecht_2
  • FDV Logo_2

LAATSTE NIEUWS - Competitie-indeling Peursum-teams

Contact

Voetbal Vereniging Peursum

Sportplein 2 C

3381 LL Giessenburg

0184 - 65 17 19

secretaris@vvpeursum.nl

© 2018 - 2021 | Ontwikkeld door COMMPRO