• Van Noordenne Logo
 • Stout Logo
 • Logo Rabobank

 

 

Er is voor ons sportcomplex een nieuwe gemeentelijke drank- en horecavergunning afgegeven op basis van de nieuwe alcoholwet. In het kader hiervan zijn er aangescherpte regels. E.e.a. is weergegeven in het vernieuwde Bestuursreglement ‘Alcohol in sportkantines’ voor vv Peursum. Een onderdeel daarvan is de instructie 'Verantwoord alcohol schenken' Voor de barvrijwilligers is er een digitale instructie beschikbaar:

E-learning 'Verantwoord alcohol schenken' - NOCNSF

Iedere (nieuwe) barvrijwilliger moet dit seizoen in het bezit zijn van dit certificaat. Voor de geïnteresseerden hierbij een link voor meer verplichtingen voor sportkantines: Verplichtingen voor sportkantines | KNVB Het reglement is ook aanwezig is de bestuurskamer en in kantine.

NB: Dan nog iets anders, graag de kantine niet met voetbalschoenen betreden. Dit geldt ook voor vuile schoenen. E.e.a. ter voorkoming van beschadiging van de vloer en het behouden van een schone kantine.

Met vriendelijke (sport)groet,

Sander van Beuzekom,
voorzitter vv Peursum.

 

mededelingen

Trainen op zaterdag kan, wanneer er geen wedstrijden of activiteiten gepland staan. (alleen kunstgras)

Check onze nieuwsbrief voor het laatste nieuws.

afgelastingen

Na 17:00 geen training.

Voor de A-categorie (Peursum 1 en 2) is voor zaterdag 4 december een inhaal programma gepland. Daarna begint de winterstop. De overige teams hebben nog wedstrijden gepland staan voor de komende twee zaterdagen.

klik hier voor meer info

Vacatures

[FOUNDATION SPONSORS]

Foundation sponsors

 • Adminance Logo
 • Aenr Logo
 • Albert Heijn Logo
 • Brownline Logo_2
 • Electro World Logo
 • Hak Installatieservice Logo
 • Hoogenboezem Logo
 • Logo Asian Delight
 • Nooteboom Logo
 • Peinemann Logo
 • Plein2 Logo
 • Sportcentrum Dordrecht Logo
 • FDV Logo
 • Trust Flexwork Logo
 • Neptune Logo
 • Peinemann Logo_2
 • Adminance Logo_2
 • Aenr Logo_2
 • Albert Heijn Logo_2
 • Brownline Logo
 • Electro World Logo_2
 • Peineman Logo_3
 • Hak Installatieservice Logo_2
 • Hoogenboezem Logo_2
 • Nooteboom Logo_2
 • Peineman Logo_4
 • Sportcentrum Dordrecht_2
 • FDV Logo_2

LAATSTE NIEUWS - Van het bestuur: ‘Verantwoord alcohol schenken’

Contact

Voetbal Vereniging Peursum

Sportplein 2 C

3381 LL Giessenburg

0184 - 65 17 19

secretaris@vvpeursum.nl

© 2018 - 2021 | Ontwikkeld door COMMPRO