• Logo Rabobank
 • Stout Logo
 • Van Noordenne Logo

 

Voor de sportverenigingen waren tijdens de laatste corona-persconferentie -dinsdag 20 april- nog geen versoepelingen te beluisteren. Het openingsplan voor de voetbalclubs blijft hetzelfde, namelijk dat het sportpark op 18 mei weer voor iedereen toegankelijk is.

De Peursum-teams kunnen vervolgens in juli weer uit- en thuiswedstrijden gaan spelen. Of het zover komt is de vraag, want dan beginnen immers ook al snel de schoolvakanties.

Als de plannen niet wijzigen, dan komen de wedstrijden tegen andere regioteams voor de maanden mei en juni te vervallen. Dit betreft o.a. de wedstrijden voor de KNVB Regiocup en diverse regionale toernooien en oefenwedstrijden. Als er wel Regiocup-wedstrijden gepland worden, dan komen deze in Sportlink, Voetbal.nl en KNVB-Widget te staan.

Accommodatiebeleid
Nieuws vanuit de gemeente Molenlanden: het accommodatiebeleid is deze week geharmoniseerd. Dit is een proces van twee jaar geweest. De gemeenteraad heeft het voorstel dinsdagavond aangenomen.

Hierdoor financiert de gemeente in de toekomst structureel mee bij het groot onderhoud aan de sportvelden. Denk hierbij bijvoorbeeld aan het vervangen van de toplaag van een kustgrasveld. Dit alles volgens de algemene normen van de breedtesport. De voetbalverenigingen krijgen daarbij te maken met dezelfde subsidieregels. De gemeente Molenlanden geeft hiermee een sportief signaal af richting haar inwoners. 

Voor extra kwaliteit moeten we als club blijven reserveren. VV Peursum werkt samen met de gemeente Molenlanden op diverse beleidsterreinen. We ondertekenden dit seizoen het sport-akkoord en binnenkort starten er ook activiteiten vanuit het preventie-akkoord. Denk hierbij bijvoorbeeld aan een gezonder aanbod vanuit de kantine.

Wat dit ons gaat brengen zal in het nieuwe seizoen duidelijk worden, als het sportcomplex weer voor alle leden en bezoekers volledig toegankelijk wordt.

Met vriendelijke (sport)groet,

Sander van Beuzekom (voorzitter)

mededelingen

Trainen op zaterdag kan, wanneer er geen wedstrijden of activiteiten gepland staan. (alleen kunstgras)

afgelastingen

Vacatures

Bar- en keukenhulp

Met name voor in de keuken is er in het rooster nog ruimte. 

Wil je meehelpen op een zaterdag? Dat kan al vanaf drie uur per seizoen.

 

[FOUNDATION SPONSORS]

Foundation sponsors

 • Adminance Logo
 • Aenr Logo
 • Albert Heijn Logo
 • Brownline Logo_2
 • Electro World Logo
 • Hak Installatieservice Logo
 • Hoogenboezem Logo
 • Logo Asian Delight
 • Nooteboom Logo
 • Peinemann Logo
 • Plein2 Logo
 • Sportcentrum Dordrecht Logo
 • FDV Logo
 • Trust Flexwork Logo
 • Neptune Logo
 • Peinemann Logo_2
 • Adminance Logo_2
 • Aenr Logo_2
 • Albert Heijn Logo_2
 • Brownline Logo
 • Electro World Logo_2
 • Peineman Logo_3
 • Hak Installatieservice Logo_2
 • Hoogenboezem Logo_2
 • Nooteboom Logo_2
 • Peineman Logo_4
 • Sportcentrum Dordrecht_2
 • FDV Logo_2

LAATSTE NIEUWS - Update nav persconferentie: vanaf juli weer voetballen?

Contact

Voetbal Vereniging Peursum

Sportplein 2 C

3381 LL Giessenburg

0184 - 65 17 19

secretaris@vvpeursum.nl

© 2018 - 2021 | Ontwikkeld door COMMPRO