• Van Noordenne Logo
 • Logo Rabobank
 • Stout Logo

CLUB VAN 50 – TERUGBLIK OP 1 JARIG BESTAAN

Een maand geleden werd het 1 jarig bestaan van de Club van 50 gevierd. Voor mij persoonlijk was het erg lang geleden dat ik rond de klok van half 9 in de ochtend op de voetbal was. Des te leuker om te zien dat ook op de vroege ochtend al zoveel bedrijvigheid is op het nieuwe sportpark Peursum. De velden zijn uitgezet, de eerste scheidsrechters hebben zich verzameld en de jeugd, bijgestaan door de ouders, betreden het sportveld. Ook in de kantine is het al druk; barpersoneel is druk met het schenken van koffie en maakt de keuken zich gereed voor een dag versnaperingen verkopen.

Zoals aangekondigd vierde de Club van 50 deze ochtend zijn 1 jarig bestaan en waren er heerlijke cupcakes te pakken aan de bar. Dit enerzijds als traktatie vanuit de Club van 50, maar ook zeker ter promotie van de Club van 50. Dit met succes! Zo’n 350 cupcakes, gebakken door de bakjuffen, werden die dag opgegeten onder het genot van een kop koffie, thee of frisdrankje. Aan het eind van de middag werden de cupcakes verruild voor gefrituurde hapjes die werden verorberd onder het genot van een biertje of wijntje.

Het was een mooie dag; de zon scheen, Peursum 1 pakte 3 punten tegen Herovina, de kantine was vol en de sfeer zat er goed in. Dit alles werd nog mooier gemaakt doordat vele aanmeldingsformulieren werden ingevuld om lid te worden van de Club van 50. Uiteindelijk werden er zo’n 30 formulieren ingevuld! Een ongelofelijk mooi resultaat en goed om te zien dat binnen 1 jaar er al meer dan 100 leden Peursum een extra warm hart toedragen door lid te worden van de club van 50!

De komende tijd zal er worden nagedacht over aanbestedingen vanuit de Club van 50. Het bord in de kantine is al bijgewerkt en ik nodig jullie graag uit om na de Corona maatregelen het Club van 50 bord te aanschouwen! Mocht je daarnaast nog goede suggesties hebben voor aanbestedingen vanuit de Club van 50, dan zijn die meer dan welkom!

Voor nu; blijf gezond en graag tot snel in de kantine!

Twan Romein namens de Club van 50

 

mededelingen

VV Peursum wenst u fijne feestdagen en een gezond en sportief 2021!

afgelastingen

Vacatures

Wij zijn op zoek naar jou!

[FOUNDATION SPONSORS]

Foundation sponsors

 • Adminance Logo
 • Aenr Logo
 • Albert Heijn Logo
 • Brownline Logo_2
 • Electro World Logo
 • Hak Installatieservice Logo
 • Hoogenboezem Logo
 • Logo Asian Delight
 • Nooteboom Logo
 • Peinemann Logo
 • Plein2 Logo
 • Sportshop Vlot Logo
 • FDV Logo
 • Trust Flexwork Logo
 • Neptune Logo
 • Peinemann Logo_2
 • Adminance Logo_2
 • Aenr Logo_2
 • Albert Heijn Logo_2
 • Brownline Logo
 • Electro World Logo_2
 • Peineman Logo_3
 • Hak Installatieservice Logo_2
 • Hoogenboezem Logo_2
 • Nooteboom Logo_2
 • Peineman Logo_4
 • Sportshop Andre Vlot_2
 • FDV Logo_2

LAATSTE NIEUWS - Club van 50 – Terugblik op 1 jarig bestaan

Contact

Voetbal Vereniging Peursum

Sportplein 2 C

3381 LL Giessenburg

0184 - 65 17 19

secretaris@vvpeursum.nl

© 2018 - 2021 | Ontwikkeld door COMMPRO