• Stout Logo
 • Van Noordenne Logo
 • Logo Rabobank

John den Dunnen naar voetbalvereniging Peursum - Giessenburg

John den Dunnen wordt de nieuwe hoofdtrainer van Peursum voor het seizoen 2020-2021. De technische commissie heeft na goede gesprekken het vertrouwen dat de ambitie en werkwijze van John en de vereniging passend is. De ambitie is om dit jaar en anders komend jaar naar de derde klasse te promoveren en een stabiele derdeklasser te worden. John heeft ruime ervaring als betaald voetballer en in het hogere segment van amateurvoetbal. Vanaf 2011 is John trainer geweest bij Drechtstreek, Wieldrecht en de laatste twee seizoenen bij De Alblas. De vereniging gaat in juni het nieuwe complex in gebruik nemen. Ook staat het 90-jarig bestaan van de voetbalvereniging in 2021 voor de deur. Momenteel bezet het eerste elftal een vierde plaats in de vierde klas met uitzicht op meer. 

mededelingen

Complex voorlopig gesloten

afgelastingen

Voorlopig geen trainingen en geen wedstrijden

klik hier voor meer info

Vacatures

Wij zijn op zoek naar jou!

[FOUNDATION SPONSORS]

Foundation sponsors

 • Adminance Logo
 • Aenr Logo
 • Albert Heijn Logo
 • Electro World Logo
 • Hak Installatieservice Logo
 • Hoogenboezem Logo
 • Logo Asian Delight
 • Nooteboom Logo
 • Peinemann Logo
 • Plein2 Logo
 • Rabobank Logo
 • Sportshop Vlot Logo
 • Stout Logo
 • Van Noordenne Logo

LAATSTE NIEUWS - John den Dunnen naar VV Peursum

Contact

Voetbal Vereniging Peursum

Sportplein 1

3381 LL Giessenburg

0184 - 65 17 19

secretaris@vvpeursum.nl

© 2018 - 2020 | Ontwikkeld door COMMPRO