• Logo Rabobank
 • Van Noordenne Logo
 • Stout Logo

Sander van Beuzekom is sinds de algemene ledenvergadering van 9 december 2019 voorzitter van VV Peursum. Sander neemt het stokje over van Ad van der Aa. Ad van der Aa gaf vorig jaar tijdens de ledenvergadering al aan zijn functie neer te leggen tijdens de eerstvolgende algemene ledenvergadering.

Sander was al actief binnen het bestuur van de vereniging tussen 1998 en 2010. Zo was hij eerder al algemeen bestuurslid, secretaris en voorzitter van de vereniging. Sander heeft altijd erg actief deelgenomen aan diverse commissies. Ook is hij clubscheidsrechter. 

Tijdens de ledenvergadering geeft Sander aan enorm veel zin te hebben in de komende periode. Hij voelt zich ontzettend verbonden met de club. We wensen Sander een mooie periode als voorzitter van de vereniging toe!

mededelingen

Complex voorlopig gesloten

afgelastingen

Voorlopig geen trainingen en geen wedstrijden

klik hier voor meer info

Vacatures

Wij zijn op zoek naar jou!

[FOUNDATION SPONSORS]

Foundation sponsors

 • Adminance Logo
 • Aenr Logo
 • Albert Heijn Logo
 • Electro World Logo
 • Hak Installatieservice Logo
 • Hoogenboezem Logo
 • Logo Asian Delight
 • Nooteboom Logo
 • Peinemann Logo
 • Plein2 Logo
 • Rabobank Logo
 • Sportshop Vlot Logo
 • Stout Logo
 • Van Noordenne Logo

LAATSTE NIEUWS - Sander van Beuzekom voorzitter

Contact

Voetbal Vereniging Peursum

Sportplein 1

3381 LL Giessenburg

0184 - 65 17 19

secretaris@vvpeursum.nl

© 2018 - 2020 | Ontwikkeld door COMMPRO