• Van Noordenne Logo
 • Logo Rabobank
 • Stout Logo

Algemene Ledenvergadering, maandag 9 december 2019

Ad van der Aa stopt als voorzitter van VV Peursum. Vorig jaar maakte Ad in de ledenvergadering al bekend dat hij nog één seizoen zal doorgaan als voorzitter van de vereniging. Tijdens de ledenvergadering van 9 december 2019 brak voor hem de dag aan waarop hij het stokje zou gaan overdragen. Ad was voorzitter sinds september 2015 maar zal voorlopig nog niet helemaal verdwenen zijn bij de vereniging. Ad blijft zich inzetten voor de bouw en zal uiteraard ook als supporter nog regelmatig langs de velden te vinden zijn. Namens VV Peursum willen we Ad enorm bedanken! 

mededelingen

Complex voorlopig gesloten

afgelastingen

Voorlopig geen trainingen en geen wedstrijden

klik hier voor meer info

Vacatures

Wij zijn op zoek naar jou!

[FOUNDATION SPONSORS]

Foundation sponsors

 • Adminance Logo
 • Aenr Logo
 • Albert Heijn Logo
 • Electro World Logo
 • Hak Installatieservice Logo
 • Hoogenboezem Logo
 • Logo Asian Delight
 • Nooteboom Logo
 • Peinemann Logo
 • Plein2 Logo
 • Rabobank Logo
 • Sportshop Vlot Logo
 • Stout Logo
 • Van Noordenne Logo

LAATSTE NIEUWS - Ad van der Aa stopt als voorzitter

Contact

Voetbal Vereniging Peursum

Sportplein 1

3381 LL Giessenburg

0184 - 65 17 19

secretaris@vvpeursum.nl

© 2018 - 2020 | Ontwikkeld door COMMPRO