• Stout Logo
 • Logo Rabobank
 • Van Noordenne Logo

Workshop Sportletsel 23-10-2019

De EHBO commissie van VV Peursum heeft contact gehad met EHBO-Giessenburg en is in contact gekomen met Paula Boer. Op woensdag 23 oktober 2019 zal mevrouw Boer een workshop sportletsel komen geven in de kantine van VV Peursum. De workshop start om 19.00 uur en is rond 20.30 uur afgelopen. Mevrouw Boer komt graag langs om bijvoorbeeld spelers, leiders, trainers, ouders, vrijwilligers en andere geïnteresseerde wegwijs te maken met sportletsels. Iedereen is van harte welkom!

Tijdens deze avond willen we ook graag inventariseren of er interesse is in het volgen van een reanimatiecursus. Bij voldoende animo zou deze cursus zelfs op locatie bij VV Peursum gegeven kunnen worden. 

We zien u erg graag de 23e om 19.00 uur in de kantine van VV Peursum. Hopelijk tot dan.

mededelingen

Peursum JO13-1 Kampioen! Gefeliciteerd!

afgelastingen

Geen afgelastingen

klik hier voor meer info

Vacatures

Wij zijn op zoek naar jou!

[FOUNDATION SPONSORS]

Foundation sponsors

 • Adminance Logo
 • Aenr Logo
 • Albert Heijn Logo
 • Electro World Logo
 • Hak Installatieservice Logo
 • Hoogenboezem Logo
 • Logo Asian Delight
 • Nooteboom Logo
 • Peinemann Logo
 • Plein2 Logo
 • Rabobank Logo
 • Sportshop Vlot Logo
 • Stout Logo
 • Van Noordenne Logo

LAATSTE NIEUWS - Workshop Sportletsel 23-10-2019

Contact

Voetbal Vereniging Peursum

Sportplein 1

3381 LL Giessenburg

0184 - 65 17 19

secretaris@vvpeursum.nl

© 2018 - 2020 | Ontwikkeld door COMMPRO