Finale PPB M. Fabrie

 

In 2018 organiseerde de organisatie van de WBPB de laatste editie van het Wout Bor Penalty Bokaal. In overleg met de familie zal er in 2019 en in de toekomst nog wel een Penalty Bokaal worden georganiseerd, maar zal de naam van Wout Bor niet meer aan het evenement verbonden zijn. Op woensdag 12 juni worden de voorrondes van de Peursum Penalty Bokaal gespeeld. De finale zal plaatsvinden op vrijdagavond 21 juni. Meer informatie m.b.t. de voorrondes wordt gecommuniceerd via de begeleiding van de teams. Het tijdstip van de finale zullen we op een later moment met u delen. 

Een nieuw item binnen de Penalty Bokaal is de onderlinge competitie tussen de staf van de teams. Het is de bedoeling dat er van ieder jeugdteam 1 begeleider (trainer, leider of grensrechter) meedoet in deze onderlinge competitie. We zijn benieuwd welk team de beste schutter in de staf heeft zitten!

PPB 2019


11 okt 2019
Klaverjassen
 • 08 nov 2019
  Klaverjassen
 • 09 nov 2019
  Oktoberfest
 • 06 dec 2019
  Klaverjassen
 • 20 dec 2019
  Boutkaarten
 • 10 jan 2020
  Klaverjassen
 • vvPeursum