• Stout Logo
 • Logo Rabobank
 • Van Noordenne Logo

Finale PPB M. Fabrie

 

In 2018 organiseerde de organisatie van de WBPB de laatste editie van het Wout Bor Penalty Bokaal. In overleg met de familie zal er in 2019 en in de toekomst nog wel een Penalty Bokaal worden georganiseerd, maar zal de naam van Wout Bor niet meer aan het evenement verbonden zijn. Op woensdag 12 juni worden de voorrondes van de Peursum Penalty Bokaal gespeeld. De finale zal plaatsvinden op vrijdagavond 21 juni. Meer informatie m.b.t. de voorrondes wordt gecommuniceerd via de begeleiding van de teams. Het tijdstip van de finale zullen we op een later moment met u delen. 

Een nieuw item binnen de Penalty Bokaal is de onderlinge competitie tussen de staf van de teams. Het is de bedoeling dat er van ieder jeugdteam 1 begeleider (trainer, leider of grensrechter) meedoet in deze onderlinge competitie. We zijn benieuwd welk team de beste schutter in de staf heeft zitten!

PPB 2019

mededelingen

Complex voorlopig gesloten

afgelastingen

Voorlopig geen trainingen en geen wedstrijden

klik hier voor meer info

Vacatures

Wij zijn op zoek naar jou!

[FOUNDATION SPONSORS]

Foundation sponsors

 • Adminance Logo
 • Aenr Logo
 • Albert Heijn Logo
 • Electro World Logo
 • Hak Installatieservice Logo
 • Hoogenboezem Logo
 • Logo Asian Delight
 • Nooteboom Logo
 • Peinemann Logo
 • Plein2 Logo
 • Rabobank Logo
 • Sportshop Vlot Logo
 • Stout Logo
 • Van Noordenne Logo

LAATSTE NIEUWS - Peursum Penalty Bokaal

Contact

Voetbal Vereniging Peursum

Sportplein 1

3381 LL Giessenburg

0184 - 65 17 19

secretaris@vvpeursum.nl

© 2018 - 2020 | Ontwikkeld door COMMPRO