• Stout Logo
 • Van Noordenne Logo
 • Logo Rabobank

Klaverjassen – ronde 7

Het einde van de competitie is nabij. Afgelopen vrijdag was de 7e ronde van de klaverjascompetitie. Volgende maand is de afsluiting. Alle toppers waren aanwezig en met zestien man hadden we mooi vier tafels gevuld. En omdat Peter Both zijn ouders kwam supporteren was er ook een barman aanwezig.

Ronde 1

In de eerste ronde werd opvallend goed gekaart. Er waren vier pitten en weinig natpotten. Zouden we dan na 7 ronden eindelijk op elkaar ingespeeld raken? De hoogste score haalden Johan en Dicky (1.842) tegen Kees en onze koploopster Astrid (1.430). Beiden teams haalden en pit en ook nog eens direct achter elkaar. Frank en Gerrit Peters maakten eveneens een goede start (1.772) tegen Freek en Teus (1.360). Ook aan deze tafel was er een pit. Albert en Robert (1.691) wonnen van Peter en Rien (1.431). Van de zestien potjes aan deze tafel was er slechts één natte. Mark en Jan Both (1.662) wonnen van Jan van Waardenburg en Marian (1.500). Jan en Marian speelden ook al een pit.

Ronde 2

In de tweede ronde waren er geen hoge uitslagen. Waar Freek in de vorige ronde de laagste score had, behaalde hij nu samen met Marian de hoogste (1.652) tegen Peter en Mark (1.350). Dicky speelde met Kees tegen haar man Albert en Jan Both. Dit kon met recht een afmatpartij worden genoemd. Dicky verloor met 1.386 tegen 1.460.

Ronde 3

De derde ronde was er één van de grote uitslagen. Deze maakte de winnaars en verliezers van de avond zichtbaar. Er was één tafel waar het spannend was en dat was bij Dicky en Frank (1.529) tegen Astrid en Jan Both (1.423). Dit was ook de enige tafel zonder pit deze ronde. De nattes waren eerlijk verdeeld: elk team 1x. En dan nu de grote uitslagen. Wat de denken van Marian en Teus (1.088) tegen Kees en Johan (1.944). Al dat oefenen in de pauze bij de PTT heeft toch nut gehad voor Johan. Gerrit Peters en Mark haalden de laagste score van de avond met 931. En dat nog wel met een pit in de tweede beurt. Maar daar tegenover stonden zes natjes. Albert en Robert hadden aan het eind 2.151 met ‘slechts’ 280 roem. De hoogste pot van de avond werd gespeeld door Freek en Rien (2.260 met 550 roem). Ze haalden zelf twee pitten. Peter en Jan van Waardenburg haalden als tegenstanders nog geen duizend punten (962).

Na drie ronden was er de volgende tussenstand:

Robert (5.445), Rien (5.321), Albert(5.308), Freek(5.272), Johan (5.245). De rest zat hier mijlenver achter en had nagenoeg geen kans meer op de dagwinst.

Ronde 4

Robert had geen beste afsluiter van de avond. Hij haalde met Teus 1.379 punten tegen Gerrit Peters en Jan Both (1.513). Gerrit revancheerde zich dus voor de slechte derde ronde. Ook Albert kon zijn sterke optreden van de vorige ronde niet doorzetten met slechts 1.421 punten. Jan van Waardenburg en Rien kwamen tot 1.731. Rien lag dus op koers voor de dagwinst. Johan en Freek zouden hem nog in kunnen halen. Johan speelde met Peter een goede post tegen Astrid en Kees (1.221). Maar de 1.681 punten was niet voldoende om Rien te verschalken. Freek was dus het laatste gevaar voor Rien. Freek en Frank speelden tegen Mark en Dicky. Tot vijftien potten was er niets aan de hand voor Rien. Maar in de laatste pot haalden Freek en Frank een pit. En daarmee eindigde Freek boven Rien.

Eindstand van de avond

Er waren deze avond vier prijzen te verdelen. Freek was nu de beste nadat hij vorige maand al tweede was geworden. Familie van de Graaf had geen beste dag. Astrid was laatste en Peter een-na-laatste.

1Freek Griffoen 7.118

2Rien Deurloo 7.052

3e  Johan van de Wijngaard 6.926

4e  Robert van Oenen 6.824

Tussenstand in de competitie na zeven ronden

De laatste ronden blijft het wisselen aan de top. Astrid is vanwege het slechte resultaat van ronde 7 afgezakt naar plaats vier. Freek heeft vanuit het niets de derde plaats ingenomen. Rien is nu de nieuwe koploper.

1e Rien Deurloo: 44.168

2e Robert van Oenen: 44.034

3e Freek Griffioen: 43.343

4e Astrid van de Graaf: 42.954

5e Peter van de Graaf: 42.168

Zoals de ingewijden in deze competitie weten wordt de laagste score van het seizoen weggestreept. Voor diegenen die geen avond hebben gemist heeft dat een voordeel. Hieronder de tussenstand nadat de slechtste pot is weggestreept. Aan de top veranderd weinig. Alleen de nummer vijf wisselt, sorry Peter 😉

1e Rien Deurloo: 38.448

2e Robert van Oenen: 38.230

3e Freek Griffioen: 37.893

4e Astrid van de Graaf: 37.690

5e Frank aan de Wiel: 37.124

Allemaal bedankt voor het meespelen en tot de volgende keer op 10 mei 2019. Dat is de slotavond van het klaverjassen met natuurlijk de uitreiking van de meest prestigieuze en felbegeerde beker van Giessenburg en omstreken!

mededelingen

Complex voorlopig gesloten

afgelastingen

Voorlopig geen trainingen en geen wedstrijden

klik hier voor meer info

Vacatures

Wij zijn op zoek naar jou!

[FOUNDATION SPONSORS]

Foundation sponsors

 • Adminance Logo
 • Aenr Logo
 • Albert Heijn Logo
 • Electro World Logo
 • Hak Installatieservice Logo
 • Hoogenboezem Logo
 • Logo Asian Delight
 • Nooteboom Logo
 • Peinemann Logo
 • Plein2 Logo
 • Rabobank Logo
 • Sportshop Vlot Logo
 • Stout Logo
 • Van Noordenne Logo

LAATSTE NIEUWS - Klaverjassen – ronde 7

Contact

Voetbal Vereniging Peursum

Sportplein 1

3381 LL Giessenburg

0184 - 65 17 19

secretaris@vvpeursum.nl

© 2018 - 2020 | Ontwikkeld door COMMPRO