SV Noordeloos – Peursum

Datum: 13 mei 2017

Uitslag: 1-4 (rust 0-2)

Doelpuntenmakers: Daan Carpentier 0-1 en 0-3, Twan Romeijn 0-2, Dik Kruis 1-3 (stafschop) en Johan Woltman 1-4.

Kaart geel: Jan Willem Korevaar (Noordeloos)

Scheidsrechter: Dirk de Ruiter uit Gorinchem

Op 17 december, net voor het kerstreces, eindigde de matige thuiswedstrijd in een 2-2 gelijkspel, na een 0-1 voorsprong van Noordeloos bij de rust. Eén van de goede dingen die koude zaterdagmiddag, waren de Bikkerballen.                                                                                                                                                                                                                                               Tijdens de slotwedstrijd van deze competitie op het mooie kunstgrasveld van SV Noordeloos, was het in ieder geval minder koud al was het laatste kwartier wel bijzonder nat.

DSC01684

                                                                                                       Daan Carpentier scoorde deze wedstrijd de 0-1 en de 0-3

Peursum begon zeer voortvarend aan deze Giessenlandenderby. Al na 12 minuten deed Daan Carpentier, na een mooie combinatie met Johan Woltman, het net bollen en de 0-1 was een feit. Enkele minuten later stevende Johan Woltman alleen op keeper Michel van Oort af die op de rand van de 16 meter de bal van de schoen van de aarzelende Woltman kon plukken. Peursum heerste in die periode en kon de schaarse tegenstoten van de zwak opererende groenhemden simpel onschadelijk maken. Op het half uur wist Bram den Hartog de ver uit zijn doel gekomen Noordeloos doelman vanaf de middenlijn met een boogbal uit te schakelen, maar de bal belandde op het dak van het doel.

DSC01702                                                   De 40 jarige Noordeloos keeper Michel van Oort heeft nog veel sprongkracht en wist tot tweemaal toe de bal over te stompen.

 Het eerste echte kansje van de thuisploeg was er na 35 minuten toen de pas 17-jarige Arie van Steenis het stafschopgebied binnendrong. Een goed geconcentreerd spelende Bram den Hartog wist met een prima sliding op de bal deze doelkans te voorkomen.

DSC01714

6 minuten voor het rustsignaal wist middenvelder Twan Romeijn diverse obstakels te omzeilen en de 40-jarige Noordeloos doelman Michel van Oort voor de tweede keer te passeren.

De start na de thee was van Peursum zijde weer voortvarend. Na 3 minuten leek Johan Woltman de bal hard en hoog binnen te schieten, maar met een katachtige reactie wist van Oort de bal over te stompen. Een minuutje later was het wel raak toen Daan Carpentier zijn tweede doelpunt van de middag binnen tikte.

DSC01705

Nadat aanvoerder Marijn Korevaar zijn schot van afstand met een fraaie vlucht van Michel van Oort tot corner zag verwerken, leek Peursum wat gas terug te nemen en de organisatie begon scheurtjes te vertonen. Met nog een half uur te gaan kreeg Gerben Kooijman een dot van een kans toen hij geheel vrij voor het doel hoog over wist te schieten. Twee minuten later werd er door de Peursum verdediging binnen het strafschopgebied ongeoorloofd ingegrepen. Scheidrechter de Ruiter oordeelde na een korte aarzeling van ver, strafschop. Dik Kruis wist daar wel raad mee en gaf Peursum keeper Derek Peters geen schijn van kans door laag en zuiver binnenkant paal binnen te schieten.

DSC01729

Bij deze 1-3 stand gaf Noordeloos gas en ging vol op de aanval spelen. Rob Fluijt wisselde de moegestreden Daan Carpentier voor Sjoerd den Boer, die eerder op de dag met Peursum JO19-1 de finale van de districtsbeker had behaald. Zonder het voor de hevige regenbui naar binnen gevluchte publiek, kreeg Noordeloos wat kansjes om de stand wat draaglijker te maken. Johan Woltman maakte 8 minuten voor tijd een einde aan deze illusie door op aangeven van Sjoerd den Boer de eindstand van 1-4 binnen te schieten.

Een mooi slot van deze voor Peursum moeizame competitie. De laatste 7 wedstrijden waren echter hoopgevend met 5 keer winst 1 x gelijk en 1 verliespartij. Ook hebben enkele jeugdige spelers duidelijk bewezen aan de deur te kloppen voor een plaatsje in de A-selectie van Peursum.

Volgende week blikken we in een verslag terug op de diepte- en hoogtepunten van Peursum 1 over het seizoen 2016/2017.

Opstelling Peursum: Derek Peters (k) – Steven Romeijn - Michel Roza – Bram de Hartog – Kevin Stam – Marco Lock – Jesse Baan(73 Kay Schreuders) – Twan Romeijn – Marijn Korevaar (a) -Daan Carpentier (65 Sjoerd de Boer) – Johan Woltman.

Verslag en foto’s;
Wim den Toom

Meer foto's van deze wedstrijd onderaan de foto's van Peursum 1 over het seizoen 2016/2017.en in het fotoalbum op deze site.

Kotaktbokaal St...
Kontaktbokaal S...
20 aug .Peursu...
20 aug .Peursu...
27 aug. Sleeuwi...
27 aug. Sleeuwi...
10 sept. Willem...
10 sept. Willem...
10 sept. Willem...
17 sept.DFC - P...
24 sept. Peursu...
24 sept. Peursu...
24 sept. Peursu...
2 okt. Peursum ...
2 okt. Peursum ...
2 okt. Peursum ...
2 okt. Peursum ...
2 okt. Peursum ...
10 okt. Good Lu...
10 okt. Good Lu...
10 okt. Good Lu...
15 okt. Schellu...
15 okt. Schellu...
15 okt. Schellu...
15 okt. Schellu...
29 okt. Peursum...
29 okt. Peursum...
29 okt. Peursum...
29 okt. Peursum...
29 okt. Peursum...
29 okt. Peursum...
29 okt. Peursum...
5 nov. Dubbelda...
5 nov. Dubbelda...
5 nov. Dubbelda...
5 nov. Dubbelda...
5 nov. Dubbelda...
5 nov. Dubbelda...
12 nov. Peursum...
12 nov. Peursum...
12 nov. Peursum...
12 nov. Peursum...
12 nov. Peursum...
26 nov. TSVV Me...
26 nov. TSVV Me...
3 Dec. Raptim -...
3 Dec. Raptim -...
3 Dec. Raptim -...
3 Dec. Raptim -...
17 Dec. Peursum...
17 Dec. Peursum...
17 Dec. Peursum...
17 Dec. Peursum...
17 Dec. Peursum...
17 Dec. Peursum...
4 februari Peur...
4 februari Peur...
4 febr. Peursu...
4 febr. Peursu...
4 febr. Peursu...
4 febr. Peursu...
4 febr. Peursu...
4 febr. Peursu...
18 febr. GSC/OD...
18 febr. GSC/OD...
18 febr. GSC/OD...
18 febr. GSC/OD...
18 febr. GSC/OD...
18 febr. GSC/OD...
18 febr. GSC/OD...
18 febr. GSC/OD...
4 maart Peursum...
4 maart Peursum...
4 maart Peursum...
4 maart Peursum...
4 maart Peursum...
4 maart Peursum...
4 maart Peursum...
4 maart Peursum...
4 maart Peursum...
4 maart Peursum...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
18 maart Ooster...
18 maart Ooster...
18 maart Ooster...
18 maart Ooster...
18 maart Ooster...
18 maart Ooster...
18 maart Ooster...
18 maart Ooster...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
22 april Gr. Am...
22 april Gr. Am...
22 april Gr. Am...
22 april Gr. Am...
22 april Gr. Am...
22 april Gr. Am...
22 april Gr. Am...
22 april Gr. Am...
22 april Gr. Am...
22 april Gr. Am...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
13 mei N.loos -...
13 mei N.loos -...
13 mei N.loos -...
13 mei N.loos -...
13 mei N.loos -...
13 mei N.loos -...
13 mei N.loos -...
Eindstand 4e kl...
Bram den Hartog...
Daan Carpentier...
Rick van der Ko...
speelminuten pe...
Wedstrijdaandui...