Datum: 22 april 2017

Uitslag: 0 – 2 (rust 0-0)

Doelpuntenmaker: Sjoerd den Boer

Kaarten geel: Casper Nieuwenhuizen (Gr. Ammers) en Marco Lock en Kevin Stam (Peursum)

Scheidsrechter: Jochem van Akooy uit Gorinchem

In de thuiswedstrijd op 12 november werd de eindstand 1-2 al voor de rust bereikt. Nadat Aron Eijkelboom bij 0-0 een strafschop had gemist wist de thuisploeg wel het net te vinden. Zelfs tegen de 10 man van Groot Ammers na het wegzenden van Tim de Rijke een half uur voor het einde, lukte het Peursum niet om op zijn minst langszij te komen.

DSC01517

                                                                  De ongelukkige Marnik Korevaar die even na deze actie in de 12e minuut met een enkelblessure moest uitvallen

Peursum kreeg deze zaterdag in de return binnen het kwartier al een onverwachte tegenslag te incasseren toen aanvaller Marnik Korevaar aan zijn enkel geblesseerd raakte en gewisseld moest worden. Even later gaf ook Daan Carpentier aan weer last te krijgen van zijn oude blessure, maar hij wist op halve kracht de eerst helft nog wel vol te maken. Optisch was er in het eerste halfuur een klein veldoverwicht voor de thuisploeg al was het tempo en niveau zeer matig. Buiten een 3-tal corners voor Groot Ammers was er geen enkele fatsoenlijke aanval van beide teams te noteren. De eerste kansjes voor Peursum om keeper Lennart Vink te testen waren er na 32 minuten toen een vrije trap van Jesse Baan niet goed kon worden weggewerkt, maar Johan Woltman en Daan Carpentier zagen hun daaropvolgende doelpogingen mislukken.

DSC01575

Aan de andere kant testte aanvoerder Pim den Hartog Peursum keeper Derek Peters met een afstandsschot en ging een schot van Good Old Casper Nieuwenhuizen maar rakelings voorlangs. De slotminuten voor de thee waren voor Groot Ammers dat druk zette en Peursum terugdrong in de verdediging. Het hakje van dichtbij door Nando Odems werd goed doorzien door Derek Peters die de nog voorin strompelende Daan Carpentier bediende maar hij zag zijn laatste actie in deze wedstrijd stranden in het zijnet.

Na de thee had Peursum de toch bij vlagen stevige wind op sportpark Gelkenes in de rug en probeerde met lange ballen de achterhoede van de thuisploeg te verassen. Na 55 minuten leek dit te gaan lukken nadat de voor Daan Carpentier in gevallen Sjoerd den Boer over links zijn tegenspeler de hielen liet zien en de meegelopen Johan Woltman aanspeelde. De 100% kans werd echter door Woltman totaal verkeerd geraakt en ging hoog over.

DSC01526

3 minuten later was het wederom de snelle Sjoerd den Boer die in 1 op 1 situatie zijn tegenstander geen kans gaf en alleen op doelman Vink af kon gaan. Beheerst passeerde hij de kansloze doelman en bracht Peursum op een op dat moment verdiende 0-1 voorsprong.

DSC01535

Groot Ammers trainer Leon Hutten werd nu gedwongen om zijn team met meer risico te laten gaan spelen en de druk op de achterste linie van Peursum werd opgevoerd. Maar het voor Peursum bekende verschijnsel, falen in de afwerking, was nu het lot van de thuisploeg. Nado Odems wist snel na de voorsprong van Peursum een vrije bal van dichtbij naast te werken. Ook een buitenspel doelpunt werkte niet echt mee aan het vertrouwen van de geel zwarten. Geforceerd en op elkaar foeterend werd alles op alles gezet om de wedstrijd te laten kantelen. Met nog 10 minuten te gaan leek de Peursum verdediging te moeten capituleren, maar met man en macht werd doelman Derek Peters bijgestaan door zijn verdedigers.

In blessuretijd werd Sjoerd den Boer op eigen helft aangespeeld en ging over links op het vijandelijke doel af. Vanaf de zijkant van de 16 meter verdween zijn loep zuiverschot in de rechterbovenhoek boven de verslagen keeper Lennart Vink.

 DSC01600                                                                                       De man van de twee doelpunten Sjoerd den Boer met het Peursum nummer 14

Mooi deze overwinning tegen het einde van deze voor Peursum moeizame competitie. Dit keer zat het eens niet tegen, al was het niveau van beide team zeker in de eerste helft zeer matig. Volgende de week zaterdag om 15.00 uur speelt Peursum thuis tegen de Tilburgse studentenvereniging TSVV Merlijn dat met 27 punten 3 plaatsen boven Peursum op de ranglijst staat.

Opstelling Peursum: Derek Peters (k) – Bram den Hartog – Steven Romeijn – Kevin Stam – Marco Lock – Marijn Korevaar (a) – Twan Romeijn – Jesse Baan (66 Mitchell Huisman) – Johan Woltman – Daan Carpentier (46 Sjoerd den Boer) – Marnik Korevaar (12 Aron Dingemans).

Verslag en foto's

Wim den Toom.

Kotaktbokaal St...
Kontaktbokaal S...
20 aug .Peursu...
20 aug .Peursu...
27 aug. Sleeuwi...
27 aug. Sleeuwi...
10 sept. Willem...
10 sept. Willem...
10 sept. Willem...
17 sept.DFC - P...
24 sept. Peursu...
24 sept. Peursu...
24 sept. Peursu...
2 okt. Peursum ...
2 okt. Peursum ...
2 okt. Peursum ...
2 okt. Peursum ...
2 okt. Peursum ...
10 okt. Good Lu...
10 okt. Good Lu...
10 okt. Good Lu...
15 okt. Schellu...
15 okt. Schellu...
15 okt. Schellu...
15 okt. Schellu...
29 okt. Peursum...
29 okt. Peursum...
29 okt. Peursum...
29 okt. Peursum...
29 okt. Peursum...
29 okt. Peursum...
29 okt. Peursum...
5 nov. Dubbelda...
5 nov. Dubbelda...
5 nov. Dubbelda...
5 nov. Dubbelda...
5 nov. Dubbelda...
5 nov. Dubbelda...
12 nov. Peursum...
12 nov. Peursum...
12 nov. Peursum...
12 nov. Peursum...
12 nov. Peursum...
26 nov. TSVV Me...
26 nov. TSVV Me...
3 Dec. Raptim -...
3 Dec. Raptim -...
3 Dec. Raptim -...
3 Dec. Raptim -...
17 Dec. Peursum...
17 Dec. Peursum...
17 Dec. Peursum...
17 Dec. Peursum...
17 Dec. Peursum...
17 Dec. Peursum...
4 februari Peur...
4 februari Peur...
4 febr. Peursu...
4 febr. Peursu...
4 febr. Peursu...
4 febr. Peursu...
4 febr. Peursu...
4 febr. Peursu...
18 febr. GSC/OD...
18 febr. GSC/OD...
18 febr. GSC/OD...
18 febr. GSC/OD...
18 febr. GSC/OD...
18 febr. GSC/OD...
18 febr. GSC/OD...
18 febr. GSC/OD...
4 maart Peursum...
4 maart Peursum...
4 maart Peursum...
4 maart Peursum...
4 maart Peursum...
4 maart Peursum...
4 maart Peursum...
4 maart Peursum...
4 maart Peursum...
4 maart Peursum...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
11 maart Peursu...
18 maart Ooster...
18 maart Ooster...
18 maart Ooster...
18 maart Ooster...
18 maart Ooster...
18 maart Ooster...
18 maart Ooster...
18 maart Ooster...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
25 maart Peursu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
1 april ONI-Peu...
22 april Gr. Am...
22 april Gr. Am...
22 april Gr. Am...
22 april Gr. Am...
22 april Gr. Am...
22 april Gr. Am...
22 april Gr. Am...
22 april Gr. Am...
22 april Gr. Am...
22 april Gr. Am...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
29 apr.Peursum ...
13 mei N.loos -...
13 mei N.loos -...
13 mei N.loos -...
13 mei N.loos -...
13 mei N.loos -...
13 mei N.loos -...
13 mei N.loos -...
Eindstand 4e kl...
Bram den Hartog...
Daan Carpentier...
Rick van der Ko...
speelminuten pe...
Wedstrijdaandui...